Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

  visningar 4,805,279

Gold AG

24 dagar sedan

fanlink.to/EraRamazan
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Connect with Adem Ramadani
AdemRamadanifaqjazyrtare
ademramadani78

#GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

Kommentarer
Dbllondin
Dbllondin 3 timmar sedan
O zemra ju knofto inshallah zotin kabull naban mujin eshejt t Ramazanit
Agron Smajli
Agron Smajli 11 timmar sedan
😇
Valdete Shabani
Valdete Shabani 12 timmar sedan
Faleminderit Adem Ramadanit dhe Gold Ag per ket ilahi te bukur qe e.sollet per ket ramazan te bekuar, Allahu ju shperbleft, nuk kalon dit qe nuk e degjoj por edhe merzitem shum sa her e degjoj, ne kete ilahi i degjon fjalet qe.sikur kan dal nga brendesia jon, nga shpirti jon,shum me merr malli per kohen kur isha femij, e shikoj klipin dhe degjoj ilahine ndersa ne mendjen time kujtimet e femijeris sime si e pritshim ne iftarin me prinder vllezer e motra, kurse tani jemi te gjithe te shperndare.Allahu ua pranoft agjerimin gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲
Albaniegirl girl
Albaniegirl girl 13 timmar sedan
Mashallah ♥️
Abella Ross
Abella Ross 14 timmar sedan
ssur.cc/kissxx4lniq 👩‍💟👨% 本当にありがとう。, 計画された目標の実施が新しい提案の導入と近代化のプロセスを伴うのと同じように。行動の主要なシナリオを考えると、今日の経済アジェンダは、好ましい見通しの特定と明確化を必要とします。💘🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 谷物,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反這些問題的重要性是如此明顯,以至於提高公民意識水平直接取決於專業團體的進步。連接圖被組合成它們自己種類的整個集群。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 大米,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候%
Egzon Zogaj
Egzon Zogaj 15 timmar sedan
Ishalla zoti ja ban kabulll kush e agjeronn aminn o zott .🖤🖤
Sait Masllani
Sait Masllani 15 timmar sedan
1ksmn bsu1ob.jd8awi nvv uajxnfc
Era jashari
Era jashari 18 timmar sedan
Zoti ju ndimoft gjithve
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ Dag sedan
Alla fal alla shtoj elhamdurula
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ Dag sedan
Te dhasht zoti gjithmon ket za se naknaq amin
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ Dag sedan
Telum goja o adem ramadani te dhash zoti shendet e gjitha te mirat ne familj amin
Elsa Haliti
Elsa Haliti Dag sedan
Allah☝
faruk musliu
faruk musliu Dag sedan
Shsisjjdjdkdkfgkgfgggfffffffffffsndhshfdojfhgffgggyefhedeujsdksskaksnsosnlssnskskkskslssklslsksskdjksndkdkdkddkdkdllslskdksdmdldskskdkdmddnndnddndnsjdjdjjdjsnsndfghyeffggkjhhinhhjjjjjjjjhkhhjhkkjjkjjhhjjxkxdjbxzpznszoskzxoskssjzzjzzjzzjzzznzzjxjxkxxoaixbzxozzbzznzzkzpsslspsks
faruk musliu
faruk musliu Dag sedan
Dko
faruk musliu
faruk musliu Dag sedan
Kama
faruk musliu
faruk musliu Dag sedan
Apapskas
faruk musliu
faruk musliu Dag sedan
NSlallap
soinhu foitu
soinhu foitu Dag sedan
Amin 🤲🤲
Lejla Zejnuni
Lejla Zejnuni Dag sedan
❤❤🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Allha falle
soinhu foitu
soinhu foitu Dag sedan
Amin 🤲🤲
Migisalade
Migisalade Dag sedan
Ah sa e mir ke ajo koh durt e nanes iftar tu bo zani i fmive sikur bilbilat kur thojshum krejt u kallen kandilat Plot mysafir iftar e syfyr kur thojshim po vin bojshum shyqyr E tash shum sene kan dal prej dore Se jon kput lidhjet farefisnore A e din pse na ka hup marrja Se tash dashni po quhet parja Ya Allah ty po tdrejtohem Po t'lutem ne ket dit ku lutjet pranohen Na bej me tmir si nkohen e vjeter Se nuk dim a presum Ramazan tjeter Pa frik e pikllim le tna vjen fundi Se mshira e jote hidherimin e mundi.
soinhu foitu
soinhu foitu 14 timmar sedan
Ich weiß nicht in welcher Sprache sie singen aber habe Gänsehaut bekommen 🌙
Bajram Beganaj
Bajram Beganaj Dag sedan
Mashalla
Petrit Meholli
Petrit Meholli Dag sedan
00⁰⁰⁰ .
zaim demiri
zaim demiri Dag sedan
by 8
Emily An
Emily An Dag sedan
Per hajr ju qoft muaj i shej të ramazanit gjithve muslimanve❤🤲
Berlin security
Berlin security Dag sedan
Flm 😁👍🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Emily An
Emily An Dag sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi 2 dagar sedan
Amin 🤲🤲
Old People Got Weird Products - JonTron
18:54
JonTronShow
visningar 4,3mn
Lever som "Orten"
10:04
Eliott Malhotra
visningar 182tn
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
visningar 1,1mn
Ilahije shumë e bukur dhe  emocionale
57:46
Thirrja në Islam
visningar 329tn
Mevlan Kurtishi - For You (Full Album)
58:22
Mevlan Kurtishi
visningar 154tn
Surja el Bekare
2:06:28
Musliman
visningar 4,4mn
Musli Musliu - Ezani i pambaruar
06:24
ADEMI & DANI - Salatullah 4K
03:19
Adem Ramadani
visningar 4,4mn
Adem Ramadani - Mirëseerdhe Ramazan
05:54
Adem Ramadani
visningar 1,7mn
Old People Got Weird Products - JonTron
18:54
JonTronShow
visningar 4,3mn
Lever som "Orten"
10:04
Eliott Malhotra
visningar 182tn
Gordon Gets Served RAW FISH | Kitchen Nightmares FULL EP
40:12
The Most Expensive Order Ever #shorts
0:22
Milad Mirg
visningar 1,2mn