DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

  visningar 5,907,167

DON XHONI

Stream or Download now ''UNE FOLI I FUNDIT'' 👇 avd.lnk.to/UneFoliiFunditStores

DON XHONI on Instagram: don_xhoni​

Lyrics: Don Xhoni
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
Master: Nome ent
Directed by: ELENA KELMENDI
Visuals by: AGON NUSHI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Kommentarer
seiom jvony
seiom jvony 3 timmar sedan
THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO
Tr1PexV 1
Tr1PexV 1 7 timmar sedan
❤️
Zymer Krasniqi
Zymer Krasniqi 7 timmar sedan
Pse Maron kjo keng kaq shpejt se nime jau ka palu ju ka qi nanen I ka shym hahahha
anid sadiki
anid sadiki 8 timmar sedan
Respek from palestin
Drin Gimolli
Drin Gimolli 8 timmar sedan
Me knaqi kjo kang
seiom jvony
seiom jvony 3 timmar sedan
Don xhon sv dulla
Arben Bujani
Arben Bujani 10 timmar sedan
⬆️😍😇🤩😜😘😛😝
Arben Bujani
Arben Bujani 10 timmar sedan
💋🖕🏻❤️
I.Z
I.Z 14 timmar sedan
Gabi geci n muzik , n vetmbrojtje don gjoni hahahahah
blerina inna
blerina inna 17 timmar sedan
je talent don gjoni
lyrics shqip🎵
lyrics shqip🎵 19 timmar sedan
😛😛😛😛😛😛😛😛🥺🥺🥺🥺🥵🥵🥵🥵🥵don xhon super kenk sa super
Jona Xhaja
Jona Xhaja 20 timmar sedan
o shpirt te dua shume te gjitha vajzat qe te shajne i rrah
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir Dag sedan
Bravo Bravo
anastasja Syla
anastasja Syla Dag sedan
Veq vazhdo doni 👏
Rita Deda
Rita Deda Dag sedan
👌
FF.TRITOL💖😎
FF.TRITOL💖😎 Dag sedan
😎😎😎😎😎😎😎😈👿😈😈😈👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻😷😷😷😷😷
Fadil Morina
Fadil Morina Dag sedan
O THZ
olti kadriu
olti kadriu Dag sedan
Baba je
Avduraman Ramani
Avduraman Ramani Dag sedan
Ceo alhd
Ergın Ergın12
Ergın Ergın12 Dag sedan
Don xhon sv dulla
Aida Qyteza
Aida Qyteza Dag sedan
Njesh je DonXhon nga korca Albi
Armando Lumani
Armando Lumani 2 dagar sedan
Bravo
Mitro Mitro
Mitro Mitro 2 dagar sedan
Kallma Don krejt i qart o a hahahaaha Bravo Bac
Hamza Abdi
Hamza Abdi 2 dagar sedan
Hamza left the chat
Gavin
Gavin 2 dagar sedan
Respect From UK🔥🔥🔥🔥😤
Anis Bosi
Anis Bosi 2 dagar sedan
kuje
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 dagar sedan
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
erdi gerdellaj
erdi gerdellaj 2 dagar sedan
bravo don xhoni je konktari ma i miri ne bot
Play Meister
Play Meister 2 dagar sedan
💕💕💕
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 2 dagar sedan
keng e kopjuar nga noizy
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 2 dagar sedan
Ne pjesen e par
Anjola Lulja
Anjola Lulja 2 dagar sedan
Ti don me i bo diss noizyt se asht ma i miri menon qe je ma i mir se ai , o plak shiko videot e noizyt tek ma e vjeta ngjohen akoma o migo OTR 4 LIFE🤑😍
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 dagar sedan
Ma I forti BOSS
Βαλέρια Μαται
Βαλέρια Μαται 2 dagar sedan
🦅🇦🇱❤️
Arta Shala
Arta Shala 2 dagar sedan
Respect nga drenica
Rrezart I
Rrezart I 2 dagar sedan
shum e fort amo edhe e shkurt gg
Ajben Arslan
Ajben Arslan 2 dagar sedan
Qq
ekrem ekremi
ekrem ekremi 3 dagar sedan
Don Xhoni bravooo
kolicani eper
kolicani eper 3 dagar sedan
30 sekonda text veq Don Xhon perandori 😀
Samuel Ibro
Samuel Ibro 3 dagar sedan
Don xhon 1
Sc:rking_10
Sc:rking_10 3 dagar sedan
Alo seksi!😂😂😂
Sara Reka
Sara Reka 3 dagar sedan
oooooooooo qarte hala uuuuuuu kiknu fort kejt boten e ki myt taha zemren don don omki myt
sokin jon
sokin jon 3 dagar sedan
This is your best music ❤
Arlinda Gashi
Arlinda Gashi 3 dagar sedan
Maffoioo. Mafffffi --- 😁🌙
Ylli islami
Ylli islami 3 dagar sedan
Ma I forti BOSS
Hysnije Pllana
Hysnije Pllana 3 dagar sedan
Baba❤️🌟
Albinn veseli Bini
Albinn veseli Bini 3 dagar sedan
susksese 😈💪💪💪
sokin jon
sokin jon 3 dagar sedan
E ke rexh
Leonard Hysenlekaj
Leonard Hysenlekaj 3 dagar sedan
🔥💪👍👏
Rushit Gashi
Rushit Gashi 3 dagar sedan
Like
mariglen shuri
mariglen shuri 3 dagar sedan
Shi me BMW
mete sefaj
mete sefaj 3 dagar sedan
don shum e mir genga
Alb Alb
Alb Alb 3 dagar sedan
O njish
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 dagar sedan
LOVE in you don xhon
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 dagar sedan
🇦🇱🔥😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 dagar sedan
❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 4 dagar sedan
Don xhon kur takona
Erlina Kastrati
Erlina Kastrati 4 dagar sedan
💋💏
Ylber Hasani
Ylber Hasani 4 dagar sedan
o don xhon one kam me ardhe te ti dikur se one e kam shpi afer teje
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 4 dagar sedan
😎😎😎😎
Orhan Hajdari
Orhan Hajdari 4 dagar sedan
E ke rexh
uart Mehmetaj
uart Mehmetaj 4 dagar sedan
❤❤❤
Blinor Bosi Aliu
Blinor Bosi Aliu 4 dagar sedan
Shum mir e keqit sportin
Minecraft Al
Minecraft Al 4 dagar sedan
I ke dhi ngjoj kto qert don gjon bravo
Servis Vodafone
Servis Vodafone 4 dagar sedan
😘😍😍😍🤩🤩😏🦍🍉🏟📲🚮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nesi Demiri
Nesi Demiri 4 dagar sedan
Mos e shaj benzin se ta laj nonën o kar
Bablokat Gamer
Bablokat Gamer 4 dagar sedan
Audi o ma e mira
dolita windo
dolita windo 4 dagar sedan
great vid babe
David Lukani
David Lukani 4 dagar sedan
A po te ishte xhaxhi enver gjadh, ku do ishe ti tani
Italia Review
Italia Review 4 dagar sedan
Shhhheeeeeeeeeeshhhhhh
Clyde Incc
Clyde Incc 4 dagar sedan
Cfar kar benci cfar kar audie finemi ja Qivi ropt don Xhonit midis pandemije
Edispollo21 Mazrek
Edispollo21 Mazrek 4 dagar sedan
KİNGİ👑👑💪❤️
dolita windo
dolita windo 4 dagar sedan
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 4 dagar sedan
Ti bej disingenuous noizin te......... f.......
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 4 dagar sedan
Noizy
Serxho Koxha
Serxho Koxha 4 dagar sedan
Don you are the best
wnnalis cioov
wnnalis cioov 4 dagar sedan
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Guess Malone
Guess Malone 4 dagar sedan
✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ridon Kola
Ridon Kola 5 dagar sedan
Do tpushkatoj o robqim edhe ato si tpagujn ty me mtall mu
Arjan Cupi
Arjan Cupi 5 dagar sedan
Je i madh
Mbizz Media
Mbizz Media 5 dagar sedan
Per cfare kuptimi e ka pas kyt keng?!
wnnalis cioov
wnnalis cioov 4 dagar sedan
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
Sevem Mustafa
Sevem Mustafa 5 dagar sedan
Don xhon you are the best
Nexha Nexha
Nexha Nexha 5 dagar sedan
Fire???
Emin Kurteshi
Emin Kurteshi 5 dagar sedan
Lopa ti
Jul Rrustemi
Jul Rrustemi 5 dagar sedan
Big up 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌👌💪
Filip Lleshdedaj
Filip Lleshdedaj 5 dagar sedan
❤️❤️
Dub dub Dub dub
Dub dub Dub dub 5 dagar sedan
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
alida flus
alida flus 5 dagar sedan
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Kushtrim Bytyqi
Kushtrim Bytyqi 5 dagar sedan
ani agscq71vma
Danjela Dani
Danjela Dani 5 dagar sedan
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
anduena kallaba
anduena kallaba 5 dagar sedan
shum e fort kanga une foli i fundit
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 6 dagar sedan
THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO
alida flus
alida flus 5 dagar sedan
280k subscribes 😜🥳🥳🥳
Артём Пищик
Артём Пищик 6 dagar sedan
Качает🇱🇻
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 dagar sedan
Dhe kush fiton Don Xhoni apo Noizy🙂...Noizy kendon si fmijaq dhe sme pelqejne kenget e tij☺
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 dagar sedan
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 6 dagar sedan
ANALIS SHUM I FORT
Nvlird
Nvlird 6 dagar sedan
Katunar I karit
Lindita Thepi
Lindita Thepi 6 dagar sedan
Kush e kqyr familjen zoti ju rujt çdo familje qe keni 😘
Skender Reqica
Skender Reqica 4 dagar sedan
don
Djemal Etemi
Djemal Etemi 6 dagar sedan
Bmw🔥🔥
Erjon Ulqini
Erjon Ulqini 6 dagar sedan
Don Xhoni thot alo seksi po Noizi ka fillu si cllevio ca po thu ti tek kënga titi
vini hyka
vini hyka 6 dagar sedan
majk left the chat
stejsi eleni fp
stejsi eleni fp 6 dagar sedan
Diss per finem k**i
Samir Duraku
Samir Duraku 6 dagar sedan
rkdktjw
Jasir Shakiri
Jasir Shakiri 6 dagar sedan
3333333333333333333344333433333333333333333337777773333333
Lenart Abdi
Lenart Abdi 6 dagar sedan
L
ardit rama
ardit rama 6 dagar sedan
Dej sa tdek baba You just wanna be Majk left the chat
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
visningar 3mn
Battlefield 2042 Official Gameplay Trailer
3:09
AVSLÖJAR allt om filminspelningarna...
15:54
therese lindgren
visningar 338tn
KOMMER UT SOM TRANS
12:04
Nimra Itis
visningar 34tn
DON XHONI - FREESTYLE (DIVERSITET)
1:41
DON XHONI
visningar 15mn
POP SMOKE - DIOR (OFFICIAL VIDEO)
2:53
POP SMOKE
visningar 285mn
DON XHONI - BABY
3:09
DON XHONI
visningar 13mn
DON XHONI - ALLES GUTE CRIMINALE
2:46
DON XHONI
visningar 5mn
CJ - WHOOPTY [Official Music Video]
2:06
Battlefield 2042 Official Gameplay Trailer
3:09
AVSLÖJAR allt om filminspelningarna...
15:54
therese lindgren
visningar 338tn
KOMMER UT SOM TRANS
12:04
Nimra Itis
visningar 34tn
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
visningar 182mn
Sveriges billigaste VS dyraste restaurang
30:51
The Day the Dinosaurs Died - Minute by Minute
12:02
Kurzgesagt – In a Nutshell
visningar 3mn
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
visningar 92mn
Life Advice w OnlyJayus - #Shorts
0:31
onlyjayus
visningar 3mn